Sport

Manchester City me super ofertë për transferimin e Alexis Sanchez nga Arsenal (Foto)

Man City me ofertë të re për transferimin e sulmuesit Alexis Sanchez nga Arsenal.

Manchester City ka ofruar para dhe Raheem Sterling për transferimin e sulmuesit Alexis Sanchez nga Arsenal.

“Mirror” raporton se Pep Gardiola vazhdon të jetë i interesuar për reprezentuesin kilian.

Dhe, për të siguruar shërbimet e tij ai është i gatshëm ta sakrifikojë sulmuesin anglez, Sterling.

Sanchez ka kërkuar të largohet nga kampi përgatitor i Kilit me arsyetimin se duhet të sqarojë disa obligime tjera.

Show More

Related Articles