Showbiz

Marina Fara pushime në Sarandë me mbrojtësin e Tiranës (Foto)

Vajza e këngëtares së njohur Eli ara, Marina Fara e cila u përfol në media për një fejes me  biznesmenin Edi Ismaili, marrëdhënie e cila nuk zgjati shumë .

Këtë verë bukuroshja dhe shoku I saj duket se po e shijojnë se teperimi pushimet në bregdetin e jugut, ndërsa është fotografuar së bashku me mbrojtësin e Tiranës, Albi Doka.

Marina dhe Albi janë duke kaluar momente relaksi shumë pranë njëri tjetrit në Sarandë.

Show More

Related Articles