Showbiz

Më në fund Bleona Qereti gjen princin e kaltër, ja për kë bëhet fjalë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bleona Qerreti ka postuar në rrjetet sociale një foto me partnerin e saj, artistin shqiptar me famë botërore, Stanaj.

Ja çfarë shkruan Bleona:

“The Queen and the Prince! Proud of you, shpirti Stanaj! About last night!”

Këngëtarja Qereti më në fund publikon diçka nga jeta e saj e momentit, ndërsa shfaqet e lumtur në krah të 23- vjeçarit, që jeton në Neë York, ShBA.

Pas eksperiencës në Shqipëri si anëtare jurie e spektaklit “Your Face Sounds Familiar Albania”, Bleona i është rikthyer jetës në SHBA.

Personi që ndodhet në krahë të Qeretit, Stanaj po shijon një sukses ndërkombëtar me projektet e tij muzikore “Ain’t Love Strange” dhe ”Romantic”.

Ai performoi “live” në Tiranë dy këngët e tij të suksesshme në skenën e “The Voice”.

Artisti i muzikës pop arriti kulmin e tij këto dy vite.

Stanaj është një nga djemtë më simpatikë që shfaqet në festat më të rëndësishme të muzikës, siç ishte në festën e “Ëarner Music”.

Show More

Related Articles