Politike

Mëngjesi “i çmendur” i kryeministrit, kjo video do ju lërë pa fjalë

Kryeministri Rama ju uron mirëmëngjes shqiptarëve në një mnyrë tepër të veçantë.

I karakterizuar nga një shpirt humoristik dhe artistik që shpesh herë e nxjerr në pah, kryeministri ka zgjedhur ta nisë ditën ndryshe, tamam si për fundjavë.

MIRËMËNGJES 😀dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë video të krijuar nga çunat e supertalentuar të Çmendinës 😂👏✌✌🕶

Posted by Edi Rama on Freitag, 1. September 2017

Më shumë

Artikuj të ngjashëm