Kuriozitete

Momenti shokues kur “bodybuilder”-i thyen qafën (KUJDES! Pamje +18)

Një “bodybuilder” nga Afrika e Jugut ka ndërruar jetë pasi tentoi të bënte një salto prezantimi përpara publikut.

Sifiso Lungelo Thabete ra me kokë në tokë dhe theu qafën përpara spektatorëve.

“Komuniteti i “bodybuilding”-ut u shokua nga lajmi tragjik i vdekjes së Sifiso Lungelo Thabete, nga Umlazi”.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

Lexoni edhe...

Close