Lajme

Motra ther me thikë motrën

Në njoftimin e policisë, thuhet se e arrestuara, pasi e kishte sulmuar fizikisht motrën e saj, atë e ka therur edhe me thikë.

Viktima raportohet se ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

Me urdhër të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Policia nuk ka njoftuar për motivet e këtij sulmi.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

Lexoni edhe...

Close
%d bloggers like this: