LajmeTe gjitha

Ndahet nga jeta ish -ministri Dritan Prifti

Në moshën 49-vjeçare ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti ndahet nga jeta.

Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga jeta publike dhe politike.

Prifti i ishte nënshtruar së fundmi një operacioni tepër të vështirë në Itali, nga i cili nuk janë vënë re përmirësime. Ngushëllime familjarëve.

Show More

Related Articles

%d bloggers like this: