Showbiz

Ndër zërat më të bukur shqiptarë, këngëtarja lë Tiranën për Parisin

Duke qenë ndër zërat më të bukur shqiptarë, e vlerësuar dhe me një pozicion të mirë në skenën muzikore, ajo vendosi të largohet për një tjetër vend. E ka lënë Tiranën, për tu drejtuar kah kryeqyteti i Francës Parisi,.

Këngëtarja Besa Kokëdhima, do t’i ketë më të rralla projektet muzikore ngase ajo është nisur drejt Parisit, për të ndjekur një tjetër rrugë muzikore. Ky vendim ka ardhur pasi këngëtarja ka tuar audicionet në dy shkolla të famshme franceze të muzikës. /Prive.al

Show More

Related Articles