Lajme

Nipi plagos gjyshin dhe gjyshen

Ngjarja e rënda ka ndodhur pak minuta në Tiranë

Një krim në familije ka tronditur Tiranën diten e sotme ku nipi ka plagosur me thikë gjyshin dhe gjyshen.

Kjo ngjarje ka ndodhur në zonën e ‘Freskut’.

Sipas burimeve dy të plagosurit janë dërguar menjëherë në spital, ku po u jepet dhe ndihma mjekësore. Ndërkohë që policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka vënë në pranga autorin e krimit.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: