LajmeTe gjitha

Një javë kryelajm: Vajza që mashtroi gjithë botën

Javën e kaluar ishte në ballinat e gazetave, për ndërhyrjet e saj të shumëta në fytyrë për t’i ngjarë Angelina Jolie, aktores së famshme e të dashur hollivudiane, por e vërteta është se kjo është gënjeshtër.

Një vajzë nga Irani me emrin Sahar Tabar publikoi disa fotografi të sajat, duke pohuar se ka hargjuar mijëra euro, duke bërë kështu 50 operacione në fytyrë për t’u dukur si e famshmja Jolie, por në fakt ajo nuk ka kryer as një të vetëm, dhe të gjithë këtë dramë e ka bërë me photoshop.

“Nuk kam bërë asnjë operacion. T’i ngjasoj një personi tjetër, sado i famshëm qoftë nuk bën pjesë tek objektivat e mi”, ka thënë ajo për mediet iraniane.

Sahar Tabar i mashtroi të gjithë duke kombinuar mjeshtërisht Photoshop-in me efektet e kameras së telefonit vet

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: