Kuriozitete

Një objekt misterioz rrëzohet në Kanada, ja pamjet (FOTO/VIDEO)

Një objekt i çuditshëm ndriçoi qiellin kanadez mbremjen e së hënës.

Një dritë e fuqishme u shfaq mbi British Columbia.

Dëshmitarët okularë shprehen se nuk janë të sigurt se për çfarë bëhet fjalë, për një meteor apo objekt alien.

Videoja është shpërndarë në rrjetet sociale dhe tregon një dritë të fuqishme që fluturon në qiell në një shfaqje mbresëlënëse në Keloëna, orës 22:00 të mbrëmjes.

Pamjet e sigurisë gjithashtu kapën objektin dhe momentin e rrëzimit, por fatëkeqësisht nuk ishin në gjendje ta verifikonin.

Nuk është konfirmuar se çfarë ishte ky objekt misterioz.

Show More

Related Articles

%d bloggers like this: