Showbiz

Olta Boka topless… ja reagimi i saj

Për herë të parë, këngëtarja e njohur, Olta Boka është bërë pjesë e lajmeve “pikante”.

Një foto të publikuar prej saj në Instastoryn, e cila dukej se ishte topless bëri që Boka të ishte personazhi i lajmeve “pikante” nga mediat.

Sot, ajo ka reaguar duke sqaruar gjithçka dhe treguar foton origjinale të pa maskuar me një figurë shalqiri.

Olta ka pranuar se është treguar e pakujdeshme me postimin e saj duke premtuar se do të bëhet sërisht hermetike.

Show More

Related Articles