Showbiz

Lidhja sekrete e Olta Bokës me djalin e një deputeti

Edhe pse Olta Boka është e rezervuar dhe e kujdesshme me fakte rreth jetës private, nuk ka mundur ta fsheh lidhjen e saj. Fshehtësia nuk qenka e përjetshme.

Këngëtarja Olta Boka është duke shijuar pushimet  së bashku me të dashurin e saj. Partneri i Oltës quhet Iv Rrrokaj, djali i deputetit të LSI-së në Vlorë, Shezai Rrokajt.

Së fundmi Olta është shprehur se martesa është në planet e saj të afërta dhe mesa duket ajo e ka gjetur princin e kaltër.

 

Më shumë

Artikuj të ngjashëm