Showbiz

Pamella Anderson në lidhje me futbollistin francez (Foto)

Pamela Anderson është parë duke shijuar një darkë më futbollistin francez Adil Rami në jug të Francës dhe është raportuar se tashmë janë në lidhje.

Aktorja dhe modelja 49 vjeçare, e cila është përfolur për një lidhje me krijuesin e WikiLeaks Julian Assange, impresionojë më veshjen e saj përderisa shijonte kohën e kaluar me 31 vjeçarin, shkruan Daily Mail,

Në momentin kur dolën, Pamdela dhe Adil, i cili luan për ekipin spanjoll –Sevilla FC raportohet se dyshja ka mbajtur një distancë derisa po hynin në një restorant në Nice./gazetametro.net

 

Më shumë

Artikuj të ngjashëm