Lajme

Pamje e kalasë në Kepin e Rodonit (Foto)

Me anë të një postimi në Facebook Edi Rama ka zgjedhur të na thotë mirëmëngjes më  një pamjeje shumë të bukur  të kalasë në Kepin e Rodonit dhe na uroj një ditë të mbarë .

Lexoni me poshte statusin e plote.

MIRËMËNGJES

dhe me këtë pamje të kalasë në Kepin e Rodonit ju uroj një ditë të mbarë

Fotografia e Edi Rama

Më shumë

Artikuj të ngjashëm