Lajme

Parashikimi i motit

Sipas “MeteoAlb”paraditja dominohet nga kthjellimet ne pjesen me te madhe te vendit, perjashtuar zonat veriore ku do kete edhe vranesira kalimtare.

Pjesa e dyte dites vijon me kthjellime dhe vranësira të lehta ne bregdet dhe zonat e uleta por vranesira me te shpeshta do kete ne zonat lindore. Temperaturat e ajrit do te pesojne nje rritje te lehte ne te dy vlerat ekstremale te dites.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: