LajmeTe gjitha

Parashikimi i motit, ja si do jetë koha nesër

Gjatë ditës së nesërme parashikohet një rritje e lehtë e temperaturave gjatë mesditës.

Sipas Meteoalb: Kthjellimet mbeten dominante në territor, por pas mesditës, vranësira të lehta shfaqen në zonat malore jugore dhe veriore. Pasditja vijon me kthjellime në ultësirën perëndimore por vranësira të përkohshme do ketë në Veri dhe Verilindje.

Temperaturat e mëngjesit mbeten konstante, por rritje të lehtë sjell mesdita kur pritet qe maksimumi te ngjitet në 28°C.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

Lexoni edhe...

Close
%d bloggers like this: