Politike

Pas aksidentit, Ndocaj poston foto, ka dhe një mesazh për Kreun e PD -së!

Pas aksidentit të rëndë me makinë dy ditë më parë në Itali, deputeti Eduard Ndocaj i është rikthyer postimeve për politikën në vend, dy ditë pas aksidentit të rëndë me makinë, në Itali.

Një foto duke pirë kafe, gjithashtu edhe një mesazh për kreun e opozitës, Lulzim Bashën; ky ka qenë postimi i deputetit Ndocaj:

Ja postimi i Ndocajt:

“Miq kjo është kafja e parë pas askidentit!

Paska një shije fantastike sikur te mos kishe pi asnjëherë.

Të bëjmë pak politik:

Aleatët e Lul Bashës mund të jemi: Unë, Vasili, Duka, Nardi, Mehdiu dhe Dashi.

Nuk janë më aleatë të Bashës, por deputë të PD -së!”

 

Më shumë

Artikuj të ngjashëm