Lajme

Përmbyset kamioni në Vlorë (Emri)

Simpas informacioneve bëhet me dije se një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Vlorë, ku një kamion është përmbysur në rrugën e fshatit Bolenë.

Nga informacionet e para mësohet se nga rrëzimi drejtuesi i kamionit, shtetasi Moisi Gjikondaj, ka mbetur i plagosur rëndë dhe është transportuar në spitalin rajonal të Vlorës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur punën për zbardhjen e potë të rrethanave të aksidentit.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: