Lajme

Plasin grushtat në Dhërmi…

Njoftimi i policisë

Drejtoria Vendore e Policisë Vlorë

Më datën 12.08.2017, në Dhërmi, në nje hotel persona të paidentifikuar kanë goditur me grushte shtetasin S.K, vjeç 29, banues në Elbasan.

Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Vlorë. Neni 90 i Kodit Penal.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm