LajmeTe gjitha

‘Po nuk bërë seks me mua, do i them burrit që e tradhton’

Një grua ka bërë kallëzim se është fyer e shantazhuar në telefon nga një person.

Burimet bëjnë me dije se 54-vjeçarja ka marrë telefonata të shpeshta ditët e fundit nga ky person i cili e ka kërcënuar se nëse nuk do të pranonte të bënte seks me të në makinë, do ti thoshte bashkëshortit të saj dhe familjes se ajo e tradhtonte burrin me komshiun.

Atij i ishte fiksuar keq gruaja në kokë, bëjnë me dije burimet nga Komisariati i Policisë Vau i Dejës.

Burri me inicialet A.R., vjeç 54, banon në fshatin Kakarriq, Lezhë, kurse gruaja në fshatin Pistull. Po punohet për kapjen e A.R.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: