Showbiz

Po vjen projekti “gjigant” nga Capital T (Foto/Video)

Reperi Capital T shpeshherë arrin të befasojë fansat me realizimin e projekteve muzikore nga më të ndryshmet.

Pas suksesit që ka shënuar me këngët “Hatixhe” dhe “Andiamo”, reperi ka paralajmëruar diçka të re.

Së fundi, Capital T përmes disa postimeve në rrjete sociale, ka paralajmëruar që në muajin tetor do ta sjell një të ashtuquajtur “mixtape”.

Kurse, e krahason atë projekt me sezonin e ri të “Game of Thrones”, duke paralajmëruar kështu diçka “gjigante”.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: