Lajme

Policia jep detajet nga përmbysja e kamionit në Vlorë

Vlorë Informacion paraprak Më datë 07.09.2017 rreth orës 11:25, Salla Operative Vlorë ka marrë një telefonatë se në aksin rrugor Vranisht – Bolenë ka ndodhur aksident rrugor.

Nga verifikimi paraprak bëhet me dije se nje mjet kamionçin me drejtues mjeti  Moisi Gjikondaj, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke u aksidentuar.

Drejtuesi i mjetit ka pësuar dëmtime dhe po bëhet transportimi i tij për në Spital. Shërbimet e policisë sëbashku me grupin hetimor janë duke shkuar në vendngjarje për përcaktimin dhe zbardhjen e plotë të shkakut të ngjarjes.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: