Politike

Rikthehet Fatos Nano

Ish kryeministri dhe ish kreu i PS –së, Fatos Nano do të rikthehet sërish në ekranin televiziv.

Nano do të jetë i ftuar në “Opinion”, drejtuar nga Blendi Fevziu.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vet drejtuesi i emisionit, Blendi Fevziu, përmes një postimi në rrjetet sociale.

Postimi i Fevziut:

“Fatos Nano rikthehet me një rrefim të shkurtër në 20 vjet Opinion.

Pushteti, mirënjohja dhe mosmirënjohja

Takimi më 7 Shtator”.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: