Lajme

Rrogozhinë, shoferja shtyp për vdekje 16 vjecarin!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Rrogozhinë- Kavajë.

Një shofere ka përplasur për vdekje një të mitur 16 vjeçar, duke e lënë të vdekur në vend.

Drejtuesja e automjetit, shtetasja Erila. V goditi për vdekje me makinën e saj “Skoda”, 16 vjeçarin me incialet H.D, duke i shkaktuar atij vdekjen e menjëhershme.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka shoqëruar në komisariat të renë.

 Njoftimi i policisë:

Më datë 27.05.2017, rreth orës 19:20, në autostradën Rrogozhinë –

Kavajë, drejtuesja e automjetit tip “Skoda”, shtetësja Erila V., ka aksidentuar shtetasin e mitur H. D., 16 vjeç, i cili ka gjetur vdekjen si pasojë e goditjes. Drejtuesja e automjetit është shoqëruar në ambjentet e Komisariatit të Policisë për veprime të mëtejshme Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të shkaqeve të aksidentit

Show More

Related Articles