Sport

Sanchez shokon Arsenalin

Alexis Sanchez dëshiron që të largohet nga Arsenali

Sipas tabloidit britanik, Daily Mail, Alexis Sanchez u ka thënë shokëve të skuadrës se dëshiron që të largohet nga Arsenali gjatë kësaj vere.

Kiliani, i cili ka kontratë me Arsenalin edhe për një sezon, kërkohet nga Manchester City dhe Paris Saint-Germain.

Por, Arsen Wenger nuk dëshiron të dëgjoj për ofertat. Francezi dëshiron ta mbaj në ekip ish yllin e Barcelonës.

Mbetet të shihet se a do të mund të rezistoj deri në fund të këtij muaji Arsen Wenger apo jo.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm