Kuriozitete

Shefi fle në zyrë, ja çfarë i bëjnë punonjësit

Themeluesi dhe shefi ekzekutiv i kompanisë ka menduar të bënte “një sy gjumë” në zyrë.

Por, nuk do vepronte kështu nëse do kishte parë se çfarë do i bënin punonjësit e tij teksa ai ishte në gjumë.

Punonjësit, pasi i bënë një foto e kthyen atë në virale në internet, duke e bërë montazh dhe duke e vendosur në disa skena tepër qesharake.

Duket se fantazitë e shfrenuara të njerëzve nuk paskan fund.

Ja se ç’kanë bërë ata:

Më shumë

Artikuj të ngjashëm