Lajme

Shkodër: 20 vjeçari në gjendje të rëndë, merr mbidozë

Një 20 vjeçar nga Shkodra ndodhet në gjendje kritike për jetën pas konsumit të një doze të lartë droge.

Ai ka konsumuar dozë të madhe droge në ambientet e shtëpisë, dhe aktualisht është duke luftuar me vdekjen.

Njoftimi i policisë:

“Më datë 06.09.2017, në lagjen “Perlat Rexhepi”, në banesë, shtetasi E. L., vjeç 20, ka konsumuar një dozë të madhe droge, për pasojë ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Shkodër. Neni 99 i Kodit Penal”.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

Lexoni edhe...

Close
%d bloggers like this: