Showbiz

Shokon Amber Rose: 6 muaj pa bërë seks (Foto)

Amber Rose bëri një deklaratë shumë të çuditshme ditën e djeshme.

Ish-striptistja e famshme ka deklaruar që nuk ka bërë aspak seks në vitin 2017. Në një postim në Instagram ajo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me fjalët: “Kur kanë kaluar 6 muaj të vitit 2017 dhe ti s’ke bërë seks akoma”.

Por jo vetëm kaq pasi ajo e vazhdoi postimin, duke sqaruar ndër të tjera: “Njerëzit mendojnë se bëj orgji gjithë kohën por unë jam grua biznesi dhe s’kam kohë për penis”.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm