Showbiz

Stresi pranon ftesën për dasmën e Marinës dhe Getit, ja fjalët e tij (Foto)

Një dasmë madhështore pritet të mbahet me 10 shtator, ku çifti Getoar Selimi dhe Marina Vjollca do i japin fund beqarisë.

Geti dhe Marina janë në finalizim të përgatitjeve për dasmën, tashmë kanë filluar edhe t’ua dërgojnë ftesat të ftuarve.

Një prej fytyrave publike i ftuar në këtë dasmë është edhe reperi Stresi, i cili ka konfirmuar publikisht pjesëmarrjen në dasmën e Getit dhe Marinës.

Por, bashkë me konfirmimin, Stresi bëri edhe një urim për çiftin, të cilin e shkroi në gjuhën franceze.

“Ju dëshiroj gjithë lumturinë! Le të ju mrojë Perëndia…” ka shkruar ai.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: