Sport

Superkupa e Shqipërisë, ka filluar shitja e biletave për Kukësi – Tirana

Federata Shqiptare e Futbollit njofton te gjithe tifozet dhe sportdashesit ne lidhje me pjesemarrjen ne eventin qe shenon fillimin e sezonit te ri Futbollistik. Ka filluar shitja e biletave per Superkupen e Shqiperise 2017, Kukesi – Tirana, e cila do te zhvillohet ne daten 06 shtator, ora 19.00, ne stadiumin Selman Stermasi, ne Tirane.

Biletat mund te blihen ne sportelin e biletarise prane stadiumit Selman Stermasi (orari 09.00 – 17.00) ose ne biletarine online ne faqen zyrtare te Federates Shqiptare te Futbollit ne linkun ne vijim: https://bileta.fshf.org/biglietteria/listaEventiPub.do

Ju mirepresim te shumte ne eventin qe rindez sezonin e ri futbollistik!

Show More

Related Articles