Showbiz

Surpriza e verës! Noizy dhe Ermal Mamaqi publikojnë hitin e 2017-tës

Janë padyshim dy nga personazhet më të dashur të showbizit shqiptar, secili në zhanrin e tij, por bashkimi i tyre do të shkaktonte vërtet një “bum”.
Komediani Ermal Mamaqi dhe reperi Noizy janë shfaqur së bashku në Sarandë njëri duke pirë ujë dhe tjetri birrë…kaq ka mjaftuar që Ermali “të shpikë” hitin e ri si një bashkëpunim mes të dyve.

Ai ka modifikuar këngën e fundit të Noizyt “100 kile” duke e përshtatur me foton. “New Hit coming Soon…
Eci rond ti mos e krruj……per te par videon e plote kliko ne reklame….per me shume shiko videon me poshte!

Show More

Related Articles