Lifestyle

Topless në Vlorë?! (Foto)

Nje foto qe po qarkullon ne rrjet eshte interesante.

Ajo eshte shkrepur ne Vlore dhe paraqet nje vajze cila shtrire ne shpine po merr diell ne plazh, por vajza ka hequr recipetat, ndersa nje djali i ri duket se po “vezhgon” nga afer e mjaft kurioz situaten.

Ne fakt nuk ka munguar rastet e plazhimit topless ne Vlore, ku padyshim ende bejne pershtypje.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm