Sport

Unitedi nuk ka të ndalur, transferon edhe një lojtar (Foto)

Manchester United ka arritur marrëveshje për transferimin e Serge Aurier

Manchester United ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e PSG-së, Serge Aurier.

Lojtari kishte kërkuar largimin nga skuadra, pas transferimit të Dani Alves dhe Unitedi e ka shfrytëzuar këtë mundësi.

Mourinho e ka përcjellë që një kohë të gjatë mbrojtësin 24 vjeçar dhe beson se është një zgjedhje shumë e mirë për krahun e majtë.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

Lexoni edhe...

Close