Showbiz

Vajza e aktorit të famshën pozon topless (Foto)

Vajza e aktorit me famë botërore, Johnny Depp duket se i ka hyrë seriozisht botës së modelingut.

Në setin e fundit fotografik, Lily-Rose Depp ka pozuar topless për “CR Fashion Book” me rastin e 18 vjetorit të krijimit të saj.

“Është koha që të tregoj më shumë nga trupi im dhe të jem më seksi.

Sapo kam mbushur 18 vjeç kështu që jam gati,” – tha Lily për revistën.

Show More

Related Articles