Lifestyle

Vajza e deputetit shqiptar pushime në Azi

Me një fizik dhe tipare të bukura: brune me flokë kaçurrela, buzë të trasha…

Është fjala për vajzën e Niko Peleshit, e cila mund të cilësohet pa frikë si një nga vajzat më të bukura të politikanëve shqiptarë.

Edhe pse ende në moshë të vogël, Aleksia Peleshi bie në sy për elegancën dhe bukurinë që e karakterizon.

Që në moshën 14-vjeçare, ajo është bërë imazh i kopertinës së revistës italiane Dimmi.

Së fundmi, në rrjetet sociale Aleksia ka treguar se po udhëton shumë gjatë kësaj periudhe dhe këtë herë ka zgjedhur vendet aziatike.

Ajo ka postuar fotografi nga Kina, ndërsa mëngjesin e sotëm Aleksia ka përshëndetur nga Haëaii.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: