Showbiz

Vdes aktori 39-vjeçar

Lajmin e hidhur të vdekjes së aktorit që ka luajtur në serinë e famshme HBO True Blood, e ka konfirmuar për mediat menaxheri i tij.

Nelsan Ellis luajti rolin flakërues në Lafayette Reynolds në seritë e horror-dramës dhe mësohet se ka vdekur për shkak të disa komplikacioneve me zemrën.

Ellis është shfaqur në Blood True nga viti 2008 deri në serinë e fundit që përfundoi në vitin 2014.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm