LajmeTe gjitha

Vijon puna për kapjen dhe ndalimin e shtetasve të shpallur në kërkim

Kapet një shtetas i shpallur në kërkim për veprën penale të vjedhjes! Më datë 12.10.2017, Specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Sarandë, në vijim të punës së tyre për kapjen e shtetasve të shpallur në kërkim kanë bërë të mundur kapjen dhe ndalimin e shtetasit : Elton Baho, 34 vjeç, banues në Gjashtë, Sarandë.

Ky shtetas ka qënë i shpallur në kërkim prej policisë për veprën penale ”Vjedhja”, pasi më datë 08.10.2017 në lagjen ”Nr.1”, në Sarandë dyshohet se i ka vjedhur aparatin celualar tip ”Samsung J5” shtetases Polake K.S.M.B, 47 vjeçe. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Sarandë për veprime të mëtejshme.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: