Lajme

Vlonjati niset me urgjencë drejt spitalit, tentoj vetëvrasje

Tentative për vetëvrasje,  ku nje 30-vjeçar nga Zvërneci ndodhet sot në spitalin e Vlorës në gjendje të rëndë pasi i ka ngulur vetes një shiringë me helm mesnatën e së premtes.

Nuk dihet se çfarë lënde helmuese ka përdorur dhe cilat kanë qënë arsyet e kësaj tentative per vetëvrasje.

Policia e Vlorës:

Më datë 01.09.2017, rreth orës 23:50, në Spitalin rajonal Vlorë, është dërguar me ambulancë shtetasi I.S,vjeç 30, banues në fshatin Zvërnec, i cili ka injektuar me shiringë në trup lëndë helmuese dhe ndodhet në spital, në gjendje të rëndë. Punohet për sqarimin e plotë të ngjarje.

Show More

Related Articles