Showbiz

Xhensila dhe Besi martohen sot apo në 1 shtator?!

Ashtu edhe siç e kishin bërë publike, Xhensila dhe Besi do të organizojnë dy ceremony, njërën për familjarët dhe të afërmit dhe tjetrën për miqtë dhe personazhet e njohur VIP.

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë treguar shumë të kujdesshëm për të mos zbuluar asnjë detaj për datën e martesës së tyre, por është zbuluar se të paktën 1 shtatori ishte caktuar për njërën prej ceremonive të dasmës.

Por, është zbuluar se dasma e shumëpërfolur e çiftit do të mbahet sot.

Kjo ceremoni do të jetë për familjarët dhe të afërmit.

Ndërsa, në 1 shtator do të organizohet ceremonia tjetër, ajo do të jetë për personazhet e njohur dhe miqtë e këngëtares dhe aktorit të humorit.

Show More

Related Articles