Politike

Zbulon se kush është bosi i drogës në Shqipëri

Deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari përmes një statusi në profilin e tij në ‘Facebook’, ka reaguar

Ja statusi i tij i plotë

BOSI I DROGËS DREJTON TASK-FORCËN !!

Në 4 vite Edi Rama bashkëpunoi ngushtë me grupet kriminale, duke lejuar mbjelljen dhe kultivimin e kanabisit.

Edi Rama në 4 vite udhëhoqi rrjetet dhe grupet kriminale me qëllim shfrytëzimin e tyre dhe paratë e krimit për fushatë elektorale.

Edi Rama tani kërkon të lajë duart duke ngritur një plan kombëtar për luftën kundër kanabisit, që nuk është gjë tjetër veçse krijimi i linjave të reja të kultivimit të kanabisit.

Bosi i drogës po djeg arat, tani që nuk kanë asnjë vlerë, me qëllim që të pastrohen mirë për të mbjellë kanabis të ri.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: