Sport

Zyrtare: Barcelona lëshon njoftim për Neymarin (Foto)

Barcelona ka zbuluar se Neymar nuk ka stërvitur me skuadrës pasi ka marrë leje nga trajneri

Neymar i është bashkuar sot skuadrës së Barcelonës pas një turneu që ka pasur në Kinë. Por, braziliani nuk ka stërvitur fare me skuadrën.

Barcelona nëpërmjet një njoftimi ka zbuluar se Neymar nuk ka stërvitur me skuadrës pasi ka marrë leje nga trajneri

“Neymar nuk është stërvitur të mërkurën me leje të trajnerit”, thuhet në njoftimin e Barcelonës.

Kurse, sipas mediave spanjolle, Neymar sot është përshëndetur me lojtarët dhe stafin e Barcelonës, të cilëve u ka treguar se po transferohet në PSG.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm