LajmeTe gjitha

63-vjeçari gjendet i vdekur

Një 63-vjeçar është gjetur i vdekur mëngjesin e ditës së sotme në rrugën e “Dibrës”, në një nga ambientet e një shkolle të mesme.

Policia bën me dije se S.Ll, i cili punonte si roje ne këtë shkollë nga veprimet proceduriale dhe këqyrja paraprake e trupit nuk u konstatuan dëmtime apo shenja dhune në trup.

Dyshohet se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale, bazuar edhe në dëshmitë e familjarëve ku kanë deklaruar se S. Ll vuante nga zemra, diabeti dhe tensioni që prej tre vitesh duke marre mjekimin e duhur.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

Lexoni edhe...

Close
%d bloggers like this: