Një aksident masiv ka ndodhur këtë pasdite në rrugën e Rinasit.

Burime bëjnë me dije se janë përplasur katër automjete, ndërsa nuk dihet ende nëse kanë mbetur njerëz të lënduar.

Shihet që aksidenti ka shkaktuar trafik dhe vështirësi në qarkullim.

Ndërkaq, në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë. /abcnews

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *