LajmeTe gjitha

Aksident në autostradë, autobusi në parakalim përplaset me trafikndarësen

Një aksident ku është përfshirë një autobus me pasagjerë sapo ka ndodhur në autostradën Durrës-Tiranë, pranë mbikalimit të Fllakës.

Autobusi i mbushur plot me pasagjerë është përplasur me trafik ndarësen.

Drejtuesi i autobusit ka qenë në korsinë e parakalimit në momentin kur ka humbur kontrollin dhe është përplasur.

Nga të dhënat e para mësohet se janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Ndërsa pasagjerët janë transportuar me mjete të tjera.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: