Një aksident është raportuar në urën e Bogazit në afërsi të fshatit Shalë në Sarandë. Të dhënat paraprake konfirmojnë se një 18-vjeçar duke drejtuar motorin e tij ka dalë nga rruga e për pasojë është plagosur.

Mësohet se Ergys Bakullati është lënduar në fytyrë dhe ka thyer dorën e majtë. Policia është në vendngjarje për të përcaktuar shkaqet e aksidentit./shqiptarja

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *