Lajme

Aksion blic i policisë në Vlorë

Aksioni nga policia e Vlores dhe forcat e FNSH-se,ne lagjen Partizani,te qytetit bregdetar,prane spitalit rajonal te qytetit te Vlores.

Aktualisht nuk ka ende asnje informacvion zyrtar nga policia e Vlores,ndersa dyshohet per arme dhe droge te gjetur ne nje banese tre kateshe ne lagjen Partizani.

Nderkohe forcat e policise kane shoqeruar nje person,teksa aksioni vijon. Burim enga policia e Vlores kane saktesuar per gjetjen e rreth 50 kg droge Canabbis Sattiva. Forca te shumta policie jane perfshire ne aksionin blic te zhvilluar ne Vlore,ndersa kontrollet kane qene te shumta.

Pritet qe policia ne oret ne vijim te dale me nje informacion zyrtar rreth aksionit blic te kryer ne qytetin e Vlores.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: