Showbiz

Swift rikthehet në tapetin e kuq (Foto)

Janë bërë më shumë se dy vjet që kur ajo mori pjesë në një ceremoni. Taylor Swift ka befasuar dhe…

Më shumë »

Mahnitëse mbesa e Laddy Dianës në dasmë

Nje gje eshte pak por e sigurt qe Meghan Markle keto dite ka qene personi me i kometuar ne te…

Më shumë »

Çiftit që ju “zhduk” pasuria pajtohen në emision!

Një çift bashkëshortësh janë bërë sot pjesë e rubrikës “Shihemi në Gjyq” të emisionit “E Diela Shqiptare”. Dafina ka kërkuar…

Më shumë »

Detaji që e diferencon fustanin e Meghan Markle, nga ai i Kate Middleton (Foto)

Më në fund mund të shohim ndryshim e madh midis veshjes së Meghan Markle dhe kate Middleton në ditën më…

Më shumë »

Greta Koçi dhe Gena publikojnë këngën më të re të tyre (Video)

Këngëtarja Greta Koçi dhe Gena janë kujdesur që bashkëpunimi i tyre i parë të kthehet në hitin e verës. Si…

Më shumë »

Djali ka 17 vjet i ngujuar në shtëpi, i përlot të gjithë me mesazhin për mësuesen

E ftuar tek “Ka një mesazh për ty” në TV Klan, mësuesja nga Shkodra Liljana Luani ka treguar për përvojën…

Më shumë »

Rita Ora, anulon koncertin, pasi sëmuret (Video)

Rita Ora ka anuluar koncertin e saj në Bristol natën e kaluar, duke iu treguar fansave vetëm disa orë para…

Më shumë »

Motrat Vjollca me fëmijët jetim në Kuvendin e Shqipërisë (Foto)

Luana dhe Marina Vjollca janë dy vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar dhe shkak për këtë gjë shpesh herë…

Më shumë »

Mia e Rebelde Way nuk është më adoleshentja që ne e kujtojmë, ja sa vite mbushi

Luisana Lopilato ka festuar si çdo 18 maj  ditëlindjen , ajo ka mbushur 31 vite, një vit më shumë të…

Më shumë »

Sokol Balla flet për emisionin e ri dhe largimin e tij nga Top Channel

Në radion më ‘sexy’, IN Radio, sic gazetari Sokol Balla ka përmendur në promon e programit të tij, nisi tashmë…

Më shumë »

Alketa Vejsiu rrëfen historinë e dashurisë, Vlonjati i paska rrëmbyer zemrën…

Alketa Vejsiu është një prej femrave më të komentuara në Shqipëri për sukseset që ka arritur, ku partneri i saj…

Më shumë »

Kejvina vë në siklet parodistët e Vlorës: Çfarë nuk ju punon më si dikur?

Parodistët e Vlorës, Afrimi dhe Agroni janë të ftuar sot në “Xing me Ermalin”, ku me batutat e historitë që…

Më shumë »

Pas 33 vitesh, takon për herë të parë nënën biologjike !

Mbrëmjen e sotme programi “Dua të të bëj të lumtur” u hap me një histori të jashtëzakonshme, plot dhimbje dhe…

Më shumë »

Mes mijëra fansash për të ndjekur ceremoninë e çiftit, ishin edhe dy shqiptare të njohura

Sot u mbajt ceremonia madhështore e dasmës së Princit Harry dhe Meghan Markle,e cila ka tërhequr vëmendjen e gjithë botës.…

Më shumë »

E papritur! Dënohet aktori turk Cagatay Ulusoy, ”Sarp” dhe aktorja shqiptare

Cagatay Ulusoy është një nga aktorët turq më të famshëm dhe më të dashur në Shqipëri. Ai është i njohur…

Më shumë »

I përlotur, fjalët e para që i tha Princ Harry Meghanit kur e pa nuse

Princi Harry dhe Meghan Markle tashmë janë zyrtarisht të martuar. Dasma është  zhvilluar në Mbretërinë e Bashkuar.Ceremonia martesore në kishë…

Më shumë »

Dy çiftet e famshëm që parakaluan për në Kështjellën Windsor

Dita e shumëpritur e dasmës mbretërore ka mbërritur, Meghan Markle dhe Princi Harry do të kurorzojnë dashurinë  e tyre sot…

Më shumë »

Të gjithë po spekulojnë edhe për Princin Harry, thyen një rregull

Princi Harry ka nevojë për mjekrën aq sa ka nevojë Kate Middleton për t’u respektuar me përulje – edhe pse…

Më shumë »

Eleni Foureira shpërthen ndaj grekëve: Racistë!

Këngëtarja me origjinë shqiptare në Greqi, Eleni Foureira ka folur për herë të parë pas Eurovisionit, ku zuri vendin e…

Më shumë »

Bes Kallaku tallet keq me Doktorin e ‘VIP-ave’ (Foto)

Bes Kallaku nuk ndalet kur vjen puna te humori. Kësaj here shënjestër ka qenë kirurgu plastik Skerdi Faria, me të…

Më shumë »

Ami shkon në tualetin e qendrës tregtare, habitet nga ajo që shikon

Ami dhe Ermali së bashku me Joelin dhe vogëlushen Sia ndodhen në Vjenë me pushime. Ami ka publikuar së fundmi…

Më shumë »

Elton John do të këndojë në dasmën mbretërore

Elton John do të këndojë në dasmën e Harry dhe Meghan Markle. Lajmi është bërë i ditur nga sajti TMZ.…

Më shumë »

Dolly Parton tregon sekretin e martesës jetëgjatë

Këngëtarja e njohur e muzikës country, Dolly Parton tha se besimi është arsyeja pse ajo ka mbijetuar gjatë viteve. Megjithë…

Më shumë »

Khloe Kardashian flet për herë të parë pas tradhëtisë së partnerit

Khloe Kardashian duket se është lodhur nga kritikat dhe nga njerëzit përreth të cilët gjithmonë i thonë se çfarë duhet…

Më shumë »

Marina feston ditëlindjen, urimi i Getit më i veçanti

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi vitin e kaluar kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë. Dyshja vazhdon të jetë në…

Më shumë »

Lirohet shqiptari që u fut në skenë dhe ndali Eurovision’in

Njeriu që pushtoi skenën gjatë performancës së Britanisë së Madhe në Festivalin e Këngës në Eurovizion është liruar me kusht.…

Më shumë »

Jonida Maliqi rrëfehet për ‘Dancing’, ‘Njerëzit s’më përkrahën, ishte një gjendje e tmerrshme psikologjike’

Pak ditë pasi publikoi këngën e saj të re, Jonida Maliqi foli për një përvojë jo të mirë gjatë jetës…

Më shumë »

Meghan Markle, nuk do ta shoqërojë i ati në altar, për një arsye madhore

Babai i Meghan Markle, Thomas nuk do të jetë i pranishëm në dasmën mbretërore, pasi do t’i nënshtrohet një operacioni…

Më shumë »

Pas ndërhyrjes estetike, kjo është fytyra e re e Xhensila Peres

Ish-banorja e Big Brother dhe modelja e njohur Xhensila Pere, pak ditë më parë, ndau me të gjithë fansat në…

Më shumë »

Aurela Gaçe pas 2 lindjeve, ndryshim befasues (Foto)

Këngëtarja Aurela Gaçe shquhet për energjinë e saj si dhe për vullnetin që ka për të qenë gjithnjë në formë.…

Më shumë »

U rikthye me super bossin shqiptar, reagon Vlonjatja…

Modelja sexy Françeska Jaçe është përfolur kohët e fundit për rikthimin me partnerin e saj, biznesmenin Andi Geci. Të dy…

Më shumë »

Melania Trump i nënshtrohet një operacioni të vështirë, heq tumorin nga…

Melania Trump i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale për trajtimin e një tumori beninj në veshkë. Ndërhyrja ka qenë e suksesshme…

Më shumë »

Kënga e re e Selena Gomez po i shkakton stres Justin Bieber, Çfarë ka dashur të thotë?

Vendosi të zgjedhë lumturinë familjare para asaj që i ofronte zemra e Justin Bieber dhe ishte pikërisht mamaja e saj…

Më shumë »

Serial mbi romancën e Meghan dhe Harry (Video)

Princi Harry dhe Meghan Markle janë pjesë e mediave pothuajse çdo ditë, në veçanti këtyre ditëve në prag të dasmës…

Më shumë »

Carla Bruni e Bella Hadid, si të ishin nënë e bijë

Carla Bruni ka bërë shaka duke thënë se e kishte gjetur vajzën e saj të humbur ditën e diel, pas…

Më shumë »

Eugent Bushpepa: Ju tregoj çfarë më çuditi në Eurovision (Video)

Ishte ndoshta edicioni më i bujshëm i Eurovizionit, e kjo për arsye se ishin tre shqiptarë në konkurrim. Jo vetëm…

Më shumë »

Ndërron jetë aktorja e famshme

Margot Kidder, aktorja që u ngrit në famë si Lois Lane në filmin “Superman”, vdiq të dielën në shtëpinë e…

Më shumë »

Rozana Radi tregon për burrin e fshehtë, kërkonte çelësin poshtë këmbëve të mia…

E ftuar mbrëmjen e sotme “Në kurthin e Piter Pan” është këngëtarja, aktorja e moderatorja, Rozana Radi e cila sapo…

Më shumë »

Pritjes i vjen fundi, ‘Erioni’ së shpejti baba!

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij, Ajola Xoxa kanë qenë qendra e vëmendjes së mediave prej vitesh…

Më shumë »

Vedat Ademi na prezanton me djalin e tij…(Foto)

Këngëtari i njohur, Vedat Ademi kohët e fundit është vënë në qendër të mediave për shkak të ndryshimeve në look…

Më shumë »

Aktorja e njohur: Burri më rrahu me rrip kur isha shtatzënë

Aktorja e njohur turke, Ceren Hindistan, ka akuzuar ish-bashkëshortin e saj për dhunë të shfrenuar fizike ndaj saj edhe gjatë…

Më shumë »

Genta lë të gjithë pa fjalë në koncert, hap këmbët dhe bën “spërkatën”

Genta Ismaili njihet si një prej artisteve më energjike në skenë. Ajo është vazhdimisht aktive si me projekte të reja muzikore…

Më shumë »

Meta në Cërrik, takim i veçantë me konkurrentet e Miss Shqipëria

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka qenë sot në një vizitë në bashkinë e Cërrikut. Ai ishte i ftuar në…

Më shumë »

Eleni Foureira u mbyll gojën grekëve, në një intervistë me gazetarët

Këngëtarja Eleni Foureira ka mbërritur sot në Athinë pas përfundimit të garës në Eurovizion, ku u rëndit e dyta me…

Më shumë »

U rendit i 11-ti, vjen reagimi i parë i Eugent Bushpepës

Eugent Bushpepa ka bërë reagimin e parë pas përfundimit të festivalit Europian. Eugenti u rendit i 11-ti në finalen e madhe…

Më shumë »

Pitt dhe Aniston kthehen bashkë dhe duan fëmijë, “çmendet” Angelina

Brad Pitt dhe Jennifer Aniston i thanë lamtumirë njëri-tjetrit në vitin 2005. Pas dështimit të martesave të tyre me Angelina…

Më shumë »

Klea Huta publikon hitin e kësaj vere (Video)

Prej më shumë se një viti Klea Huta dhe Elgit Doda janë në një lidhje dashurie, mirëpo lidhja e tyre…

Më shumë »

Intevista e veçantë e Elenit, Përpara se të zhvendoseshim në Vlorë, ishim të varfër, jetonim me ato që kishim…

Më poshtë keni një intervistë mjaft interesante të dhënë nga shqiptarja Eleni Foureiras ku flet për vështirësitë e jetës së saj…

Më shumë »

Anxhelina, vajza nga komuniteti egjiptian që sfidoi mentalitetin! mamaja tronditet nga deklarata e vajzës…

Anxhelina, një vajzë nga komuniteti egjiptian, ka ardhur sot në studion e “Ka një mesazh për ty” për t’i bërë…

Më shumë »

Eni Koçi në telashe? Ndalohet nga policia, por këngëtarja ri e qetë (Fotot)

Eni Koçi është padyshim një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më seksi të momentit. Por ndoshta një episod nga…

Më shumë »