OpinionTe gjitha

Deputetja seksi që po çmend shqiptarët, tregon linjat perfekte me fustanin elegant

Cilësohet ndër deputetet më të bukura dhe tërheqëse shqiptare. Bëhet fjalë për Duda Balje, deputeten e Parlamentit të Kosovës, e cila komentohet më shumë për fizikun dhe bukurinë e saj sesa për punën.

Me çdo pozë të saj Duda i mahnit të gjithë me elegancën e saj. Në çdo paraqitje padyshim merr gjithë vëmendjen me veshjet e saj.

Dhe në këto imazhe Duda na befason me pamjen, e cila duket shumë e freskët dhe e bukur. Deputetja 40-vjeçare shkëlqen në çdo pozë të saj dhe vazhdimisht sjell befasira tek publiku.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: