LajmeTe gjitha

Detaje nga ngjarja e rëndë në Vlorë, një i plagosur (Emri\Video)

Vlorë Informacion paraprak Më datë 16.05.2018, rreth orës 11:40, në lagjen “Pavarsia”, brenda ambienteve të një lokali pas një konflikti kanë plagosur në këmbë me armë zjarri shtetasin Roland.Danaj., 30 vjeç, banues në Llakatund. Shtetasi i plagosur është transportuar në Spitalin Rajonal Vlorë për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore, aktualisht jashtë rrezikut për jetën. Në vendngjarje është gjetur dhe sekuestruar një gëzhojë arme zjarri pistoletë. Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e kapjen e autorit.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: